W sobotę 2 marca 2019, podczas Gali Wręczenia „Plastrów Miodu” –nagród Starosty Kluczborskiego, w kategorii biznes prestiżową statuetkę kapituła przyznała firmie „Bartyla” z Chudoby.

Firma dekarska Panów Edwarda i Krzysztofa Bartyla, to firma z ponad 40-letnią tradycją, solidny wykonawca i dystrybutor pokryć dachowych, ale też sponsor i patron wielu działań podejmowanych w lokalnym środowisku.

Dachy wykonane przez firmę Bartyla są zawsze symbolem jakości i precyzji wykonania. To jedna z najbardziej znanych firm dekarskich w regionie. Dzięki zaangażowaniu właścicieli i pracowników są od wielu lat w czołówce hurtowni pokryć dachowych i wykonawców, zarówno w województwie opolskim, jak i poza Opolszczyzną.

Serdecznie gratulujemy cennej nagrody oraz życzymy dalszych sukcesów. Jednocześnie w tym miejscu przypomnieć należy fakt, że jest to kolejna nagroda Starosty Kluczborskiego dla społeczności naszej wsi, gdyż w roku 2017 „ Plaster Miodu” w kategorii promocja powiatu otrzymało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby”, a w roku 2018 drużyna męska OSP Chudoba w kategorii sport.

Gratulujemy!