Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów

Uroczyste obchody Dnia Kobiet w Chudobie stają się tradycją. W tym roku nieco później, bo 10 marca mieszkanki Chudoby zaproszono do Sali Wiejskiej przy OSP, by wspólnie świętować przypadający na 8 marca Dzień Kobiet.

Na spotkania, których współorganizatorami byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi „Dla Chudoby” oraz Rada Sołecka, przybyło 50 Pań. Spotkanie rozpoczęło się serdecznymi życzeniami dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej, złożonymi w imieniu organizatorów przez prezesa Stowarzyszenia „Dla Chudoby” Piotra Kisiela. Każdą z Pań obdarowano drobnym upominkiem w postaci wiosennego tulipana, który to jest symbolem tego święta.

Były smaczne, pięknie udekorowane torty, słodycze, mała czarna oraz potężna porcja dobrego humoru. Podczas świętowania nasze Panie brały udział w darmowej loterii fantowej, w której każdy los wygrywał. W trakcie spotkania został przeprowadzony konkurs wiedzy o Chudobie i zdrowym trybie życia. Wszystkie uczestniczące w nim Panie wykazały się sporą wiedzą i otrzymały okolicznościowe nagrody. W sympatycznej atmosferze tegoroczne obchody Dnia Kobiet w Chudobie trwały do późnych godzin wieczornych zakończone wspólną kolacją.

Składamy serdeczne słowa podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tegorocznego Dnia Kobiet.