Listopadowe wyjazdy mieszkańców nie tylko naszej wsi na spektakle teatralne weszły już chyba na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez Stowarzyszenie „Dla Chudoby”. W sobotę, 17.11.2018, 40 osób udało się do częstochowskiego Teatru im. Adama Mickiewicza na sztukę „Ostra jazda”.

Bohaterowie spektaklu – amerykańskie małżeństwo i ich serdeczny przyjaciel, którzy z dnia na dzień tracą pracę, stają przed koniecznością zapewnienia sobie źródeł utrzymania. Nie chcą jednak uczestniczyć w kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych, mają dość czekania miesiącami na telefon od wymarzonego pracodawcy i negocjowania godziwych warunków zatrudnienia. Postanawiają wziąć sprawę w swoje ręce i nakręcić, dochodowy w ich mniemaniu, film o zabarwieniu erotycznym. Trzeba tylko znaleźć odpowiednich „aktorów” i można zacierać ręce licząc przyszłe dochody.
I kiedy wszystko wydaje się być na jak najlepszej drodze, sytuacja komplikuje się i zaczyna wymykać spod kontroli. Prowadzi to do wielu zabawnych sytuacji i nieoczekiwanego zakończenia będącego zaskoczeniem dla widzów.

Organizatorzy wyjazdu mają nadzieję, że cechujące sztukę: duża dawka humoru, śmieszne dialogi i nieoczekiwane zwroty akcji pozwoliły wszystkim jego uczestnikom na zrelaksowanie się i spędzenie uroczego wieczoru, pełnego humoru i dobrej zabawy.

Zapraszamy do udziału w naszych kolejnych wyjazdach w przyszłości.