Stowarzyszenie „Dla Chudoby” zaprasza do wzięcia udziału w wycieczce na Mazury oraz Litwę (Troki–Wilno-Mikołajki-Św. Lipka), w dniach 18-20 sierpnia 2017.

DZIEŃ 1 (piątek, 18 sierpnia)

Zbiórka o godz. 3:00 i przejazd przez Polskę. Po południu przyjazd do Trok – miasteczka malowniczo położonego nad kilkoma jeziorami z pięknym zamkiem na wyspie (bez zwiedzania wnętrza). Obiadokolacja w restauracji (z degustacją karaimskich Kybinów). Przyjazd do Wilna, objazd miasta autokarem. Zakwaterowanie w hotelu w Wilnie, czas wolny i nocleg

DZIEŃ 2 (sobota, 19 sierpnia)

 Po śniadaniu zwiedzanie Wilna: objazd miasta autokarem i zwiedzanie: Starówka, kaplica Matki Bożej Ostrobramskiej, Kościół św. Teresy, klasztor Bazylianów, Ratusz, Filharmonia Narodowa, Kościół Bernardynów i św. Anny, Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła, Cmentarz Rossa. Obiadokolacja w restauracji i przejazd na nocleg do Augustowa.

DZIEŃ 3 (niedziela, 20 sierpnia)

Po śniadaniu przejazd przez Mikołajki (czas na kawę) do Św. Lipki
i nawiedzenie przepięknego sanktuarium maryjnego na Mazurach: koncert organowy o godz. 13:30, Msza Św. o godz. 14:00 i po Mszy obiad w restauracji. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce ok. północy.

Cena – 580 zł od osoby i obejmuje:
• Przejazd komfortowym autokarem: klimatyzacja, WC, DVD, barek, opieka pilota-przewodnika, 2 noclegi (pokoje 2, 3-os. z łazienkami)
• 2 śniadania, 2 obiadokolacje i obiad w drodze powrotnej
• ubezpieczenie KL 10000 Euro, NNW 10000 zł
• Cena nie obejmuje kosztów biletów wstępów do zwiedzanych obiektów, przewodnika w Wilnie, degustacji przysmaku litewskiego ( kibin z rosołem) – zbierane w autokarze 10 eur/os.
• Na wycieczkę nie jest wymagany paszport, wystarczy ważny dowód osobisty.

Zapisy przyjmuje Piotr Kisiel (Tel. 606994263)
Ilość miejsc ograniczona pojemnością autokaru.